Dr n. med. Agnieszka Szyłak-Łysoń

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Po studiach praktykowała w Białymstoku w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej Akademii Medycznej i NZOZ Kendron. W tym okresie zajmowała się także ultrasonografią głowy i szyi, co zaowocowało w obroną pracy doktorskiej w tym zakresie. W tym czasie otrzymała dwukrotnie możliwość nauki jako stypendystka na prestiżowym School of Dental Medicine University of Pennsylvania w USA. Po uzyskaniu tytułu doktora nauk medycznych Agnieszka Szyłak została w owym czasie jedyną w kraju specjalistką w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej guzów głowy i szyi. Kolejny etap rozwoju zawodowego to praca w renomowanych warszawskich lecznicach stomatologicznych: NZOZ Grdent i Centrum Medyczne Dantex-Med, z usług których korzystają często znani z ekranów telewizora stołeczni celebryci.

Chcąc pogodzić rozwój zawodowy z życiem rodzinnym w 2010 roku przeprowadziła się ponownie do Białegostoku, gdzie otworzyła ceniony gabinet stomatologiczny Dentinka, który mieścił się przy ul. Malmeda 33/1. Nawyki i techniki stomatologiczne przywiezione ze stolicy do Białegostoku pozwoliły na szybki rozwój gabinetu. Ciężka praca nad jakością usług, liczne kursy zawodowe, udział w zjazdach i sympozjach przełożyły się na sukces. Gabinet i dr Agnieszkę, już wtedy Szyłak–Łysoń, doceniono w 2013 roku w plebiscycie Kuriera Porannego na stomatologa roku. W roku 2017 gabinet rozrósł się nieco i przeniósł do nowej siedziby przy ulicy 42 Pułku Piechoty 133/U1, gdzie mieści się do dziś. Doskonały sprzęt, aparat wykonujący zdjęcia RTG i nowy przyjazny wystrój wnętrz zapewnia wykonywanie usług w miłej i przyjaznej atmosferze, co potwierdzają nasi pacjenci.

Dr n. med. Agnieszka Szyłak-Łysoń świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji protetyki, chirurgii stomatologicznej a także bardzo docenianej wśród klientów stomatologii dziecięcej. O jakości usług świadczą liczne, entuzjastyczne posty w mediach społecznościowych – proszę sprawdzić☺

Certyfikaty odbytych szkoleń i kursów

W roku 2018 do zespołu dołączyły nowe, bardzo sympatyczne twarze nowych pracowniczek. Z tego powodu poszerza się spektrum proponowanych zabiegów, których jakość gwarantuje dr Agnieszka Szyłak-Łysoń.

Młody i dynamiczny zespół wprowadza nowe rozwiązania w stomatologii, co sprawia, że pacjenci oprócz miłej i luźnej atmosfery niwelującej stres związany z wizytą, mogą liczyć na doskonałą jakość usług, a nowoczesne metody leczenia i materiały. Dbałość o czystość i detale widoczne w gabinecie dają poczucie pacjentowi, że podobnych standardów może spodziewać się także podczas zabiegu.

Zespół pod kierunkiem dr Agnieszki Szyłak-Łysoń to absolwentki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, które doświadczenie zdobywały w znanych białostockich gabinetach. Panie lek. dent. Aneta Słoma-Lingo oraz lek. dent. Katarzyna Stefanowicz.

Korzystając z ich usług narażają się Państwo na kompetentną, miłą i sympatyczną wizytę stomatologiczną w najlepszym standardzie. Wizyta u stomatologa stereotypowo kojarzona z nieprzyjemnym doznaniem. W naszym gabinecie obalamy ten stereotyp.

TOP